Autorski plac zabaw dla dzieci „Konikowo” na Partynicach!

Nieformalna grupa mam z Ołtaszyna oraz Wrocławski Tor Wyścigów Konnych wspólnie zabiegają o głosy w ramach WBO dzięki, którym budowa placu zabaw na Partyniach będzie możliwa już w przyszłym roku.

„Konikowo” to autorski projekt placu zabaw dla dzieci, który nawiązuje ściśle do miejsca, w którym ma powstać. Jest tu wszystko, to co kochają najmłodsi oraz ich rodzice. Ogromny publiczny teren zielony, z dala od miejskiego zgiełku otwarty codziennie przez cały rok. To idealne miejsce do odpoczynku dla mieszkańców południowej części Wrocławia oraz okolicznych miejscowości. W weekendy kiedy odbywają się wyścigi konne Partynice gromadzą nawet kilkanaście tysięcy kibiców, głównie rodzin z dziećmi. Plac zabaw oraz  opieka specjalnych animatorów, którzy będą zajmowali się dziećmi podczas wyścigów idealnie uzupełni ofertę Partynic.

„Konikowo” będzie placem zabaw otwartym dla każdego, w odróżnieniu od wielu,  które powstają na zamkniętych osiedlach. Często wiąże się to z utrudnionym dostępem do nich oraz mało przyjaznym otoczeniem wokół.

„Konikowo” to m.in.  trzy 5-cio metrowe konie połączone ze sobą tunelami, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa oraz mostek linowy.

Dzieci uwielbiają dobrą zabawę i konie, wspólnie zbudujmy Im plac zabaw na Partyniach. Zachęcamy do głosowania na projekt nr 499.

Więcej informacji oraz elektroniczny formularz głosowania tutaj:

www.wroclaw.pl/wbo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.