GENTELMENS DAY NA PARTYNIACH!

Ostatnia próba przed Wielką Wrocławską oraz atrakcje dedykowane Panom – tak zapowiada się pierwsza odsłona Gentelmens Day na Partyniach.

 

Osiem koni sprawdzi się w gonitwie Wrocławska Trial, ostatniej na Partynicach próbie przed Wielką Wrocławską. Faworytem będzie zwycięzca Crystal Cup, trenowany przez Michała Borkowskiego Reki, który postara się zrewanżować Infernie za minimalną przegraną w Nagrodzie Otwarcia Sezonu. Klacz ze stajni trenera Roberta Świątka ma z kolei za sobą udany występ w Hamburgu, gdzie w gonitwie z jeziorem jako jedną z przeszkód zajęła drugie miejsce. 

Mocnym koniem jest trenowany przez Pavla Polesa czeski Starbuck, który na Partynicach wygrał Grand Prix White Turf St Moritz, a w dużym wyścigu w Pardubicach zajął trzecie miejsce, ogrywając dwa bardziej liczone konie. Herbata trenera Tadeusza Dębowskiego zanotowała solidny występ w Crystal Cup, gdzie była piąta, z dużą przewagą nad szóstym wówczas Nechiusem. Dobrą formę prezentuje trenowana przez Cestmira Olehlę czeska Poinsettia, która w stiplu pierwszej kategorii w Lysa nad Labem przybiegła w mocnej stawce na trzeciej pozycji. Netto, drugi koń trenera Roberta Świątka, od początku sezonu biega na równym poziomie. Trenowana przez Kazimierza Rogowskiego Isuzu startuje w tym roku w stiplach na razie bez powodzenia, ale w poprzednich latach często zajmowała we Wrocławiu płatne miejsca.

foto.Partynice
foto.Partynice

Liczną i zróżnicowaną stawkę zgromadziła gonitwa z płotami, będąca ostatnim na Partynicach testem przed Wielką Partynicką. Pod nieobecność trzykrotnego zwycięzcy Aspire o prymat powinny walczyć Taurito z Czech i Lascadell, które zajmowały za nim drugie miejsce. Szyki faworytom może pokrzyżować Le Grand, ostatnio trzeci tylko pół długości za Lascadellem. Obok koni zaprawionych w płotowych bojach na starcie staną debiutanci w tej dyscyplinie, jak Coak du Fruitier i Surin z Czech; ten drugi biegał na Partynicach jako dwu- i trzylatek.

Przez ostatnie cztery lata dzień kobiet na Partynicach – Ladies Day cieszy się ogromną popularnością. W tym roku idziemy za ciosem i organizujemy dzień dedykowany Panom – Gentelmens Day. Liczymy, że będzie to początek nowej tradycji na Partynicach. W najbliższa niedzielę na Panów czekają liczne atrakcje m.in. samochody zabytkowe oraz tuningowane, motocykle, pokazy broni. O męskie brody zadba salon klasycznego fryzjerstwa męskiego Pan Elegant. Panów zapraszamy z całymi rodzinami, nie zapomnieliśmy o najmłodszych, na których czekają oprowadzanki na kucykach, dumuchańce i karuzele.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 13 sierpnia, o godzinie 14:15 na Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice. 

Wstęp na wyścigi jest bezpłatny!

 

 

 

 

Jedna myśl na temat “GENTELMENS DAY NA PARTYNIACH!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.