Halowe Zawody Ogólnopolskie w ujeżdżeniu w Poczerninie

Przed klubem w Poczerninie nie lada wyzwanie. Po raz pierwszy w jego historii odbędą się w nim ogólnopolskie zawody ujeżdżeniowe. 

Zawody odbędą się 10-12 listopada 2017 roku w ośrodku w Poczerninie. Zebrane przez dwa ostatnie sezony halowe doświadczenia, doskonałe opinie zawodników i sędziów na temat organizacji i przeprowadzenia zawodów dają podstawy do przypuszczeń, że kolejny raz wszystko będzie na najwyższym poziomie.
Zgrana i sprawnie działająca komisja sędziowska pod wodzą Doroty Kaczmarczyk już kilkakrotnie pracowała na zawodach regionalnych. Tym razem potwierdzi swoje kompetencje na ogólnopolskich.
Pracujący przy komputerze i mikrofonie spiker, Marek Guz, dał się poznać w środowisku jeździeckim głównie na zawodach skokowych, ale radzi sobie równie dobrze z prowadzeniem ujeżdżeniowych.
Należy tu podkreślić starania organizatorów o samopoczucie uczestników i rozpieszczenie ich podniebień świetną kuchnią. Właścicielka ośrodka, Brygida Gawryszewska, jest bez wątpienia szefową kuchni, która nie ma się czego wstydzić.

Jedna myśl na temat “Halowe Zawody Ogólnopolskie w ujeżdżeniu w Poczerninie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.