Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/sena/public_html/planetakoni/wp-includes/kses.php on line 893
Jarosław Skrzyczyński wiedzie prym podczas Mistrzostw Polski! - Oficjalna strona miesięcznika Planeta Koni

Jarosław Skrzyczyński wiedzie prym podczas Mistrzostw Polski!

W półfinałach Mistrzostw Polski seniorów dwukrotnie klasę pokazał Jarosław Skrzyczyński, który obecnie plasuje się o krok od światowego Top 100 w Longines Ranking.

Dwa dni zaciętej rywalizacji w Klubie Jeździeckim Osadkowski, podczas Mistrzostw Polski, pokazały, że Skrzyczyński nadal jest w wyśmienitej formie. Zawodnik startował na Chacclan, para ma za sobą bardzo udane, bezbłędne przejazdy. Tuż za nimi, w II półfinale, uplasował się Michał Kaźmierczak dosiadający Stakorado, natomiast trzecie miejsce wywalczył sobie Krzysztof Ludwiczak na Stalando II.

Jeźdźcy startujący, w kategorii seniorów, powrócą na parkur podczas finałowej rozgrywki, która będzie miała miejsce już w niedzielę, po godzinie 15:30. Dzisiaj natomiast rozegrane zostaną finałowe zmagania w kategoriach Młodzi Jeźdźcy i Ladies Cup. Wśród Młodych Jeźdźców prym wiedzie Adam Grzegorzewski startujący na Okarino, natomiast w klasie amazonek na prowadzeniu utrzymuje się Małgorzata Koszucka na klaczy Charlene.

 

 

 

foto. Wiktoria Milczarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.