Piknikowy Dzień Dziecka na Partynicach

Ponad cztery tysiące kibiców odwiedziło wrocławski hipodrom w kolejną wyścigową niedzielę. Wśród publiczności nie zabrakło najmłodszych, dla których tego dnia organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje.

Czwarta gonitwa o Puchar Mam z Ołtaszyna oraz okolic

Od niespodzianki dużego kalibru rozpoczął mityng Salvador, którego dosiadał Dmitry Petryakov. Jeszcze przed wejściem w zakręt zmienił na prowadzeniu Dallinę i na finiszowej prostej odparł atak Torcala  i Banja Luki, z dużą przewagą sięgając po zwycięstwo. Jego trenerem (i pozostałej dwójki) jest Tadeusz Dębowski.

 

Art Deco zdecydowanym zwycięzcą

Poprowadziła Raya Perrine , którą przed wejściem w ostatni zakręt zmienił na czele stawki Art Deco powożony przez swojego trenera i właściciela Witolda Sudoła. Faworyt pewnie oddalił się od rywali i z dużą przewagą jako pierwszy minął celownik. W walce o drugie miejsce Bank du Soir okazała się nieznacznie lepsza niż Banga Cass, ale została zdyskwalifikowana za galop i trzecie miejsce przypadło Bogdanowi.

 

Duero przed El Nosterem

Zaraz po starcie na prowadzeniu znalazł się El Noster, ale szybko zmienił go Duero pod Konradem Mazurem. Na finiszowej prostej oba konie oddaliły się od reszty stawki i między sobą rozstrzygnęły sprawę zwycięstwa. Ostatecznie lepszy o trzy długości okazał się trenowany przez Tadeusza Dębowskiego Duero, na trzecim miejscu finiszował Espalier.

 

Złotna pokonała GH Aliskę

Poprowadziła GH Aliska, ale na prostej zaczęła wyłamywać i mocnym finiszem wyprzedziła ją Złotna dosiadana przez Dmitrya Petryakova. Trzeci na celowniku zameldował się Wanad. Zwycięską klacz trenuje Wiesław Kryszyłowicz.

 

Pewna wygrana Nidera

W dystansie konie zmieniały się na prowadzeniu. Przed wyjściem z zakrętu na czele była Pipasol, tuż za nią galopował Nider pod Aleksandrą Kaletą. Po krótkiej walce ogier ze stajni trenera Tadeusza Dębowskiego pokonał klacz o 2½ długości. Trzecie miejsce zajął Jack Power.

 

Dzień Dziecka na Partynicach

Z okazji Dnia Dziecka organizatorzy przygotowali atrakcje dla najmłodszych. Najdłuższe kolejki ustawiały się przy stoisku Wyższej Szkółki Jazdy – Partynice, gdzie pod okiem instruktorów odbywały się bezpłatne oprowadzanki dla dzieci. Także pokaz woltyżerki, w przerwie między gonitwami, w wykonaniu podopiecznych Wyższej  Szkółki Jazdy – Partynice zgromadził liczną publiczność.

 

Serdecznie zapraszamy na kolejny dzień wyścigowy  już w niedzielę, 4 czerwca , o godzinie 14:15 na Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice. 

Wstęp na wyścigi jest bezpłatny!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *