Przedostatni Dzień Wyścigowy na Partynicach za nami

Hipster dosiadany przez Małgorzatę Kryszyłowicz po prowadzeniu od startu, przez całą finiszową prostą toczył walkę z mocno atakującą Zarrą (Petro Nakoniechnyi) w obronie pierwszego miejsca – i obronił, choć rywalkę pokonał tylko o szyję. Trzecia była ze znaczną stratą Jam Romana (Joanna Rychlak). Zwycięzcę trenuje Wiesław Kryszyłowicz, a jego właścicielkami są Michelle i Beata Thirry.

W gonitwie otwarcia mocno zwartą stawkę poprowadziła Phia dosiadana przez Natalię Hendzel. Na finiszowej prostej do walki o zwycięstwo włączyły się Wentisca (Małgorzata Kryszyłowicz) i Zirgina (Konrad Mazur). Phia obroniła pierwsze miejsce, a Zirgina tuż przed celownikiem straciła jeźdźca, dzięki czemu na trzeciej pozycji sklasyfikowana została Mahira (Karolina Dynarowska). Trenerem zwycięskiej klaczy jest Michał Romanowski, a właścicielką Daniela Kuebbeler.

Drugą gonitwę dnia łatwo na swoją korzyść rozstrzygnął Danot, który pod Konradem Brygierem pierwszy minął celownik z przewagą 8 dł. nad Jam Babiniczem (Roksana Kułaga), za którym cztery i pół długości przybiegła Syberia (Patrycja Kłóś). Trenerką Danota jest Monika Krzyśków, równocześnie wraz z Konradem Brygierem właścicielka zwycięskiego konia.

Tutti Frutti pod Małgorzatą Kryszyłowicz nie miała problemów z odniesieniem zwycięstwa w gonitwie dwulatków, których po zwolnieniu z dyspozycji sędziego startera w dystans ruszyło pięć. W końcówce na drugie miejsce wysunął się King Age of Jape (Natalia Hendzel), trzeci finiszował Ranger (Roksana Kułaga). Trenerem i właścicielem zwycięskiej klaczy jest Wiesław Kryszyłowicz.

Po Nagrodę SK Wiśnicz pewnie sięgnął Khayyaam dosiadany przez Natalię Hendzel. Spokojnie prowadzony w dystansie pod koniec stawki, poprawił pozycję w ostatnim zakręcie, na początku finiszowej prostej objął prowadzenie i powiększając przewagę, pierwszy minął celownik. Druga była Doris Race (Kamila Maryniak), trzecia dobiegła dyktująca tempo Daggara (Patrycja Kłóś). Trenerem zwycięzcy jest Michał Romanowski, właścicielem Polski Klub Wiejski.

Bardzo łatwe zwycięstwo w przedostatniej gonitwie odniosła Ordonka, która pod Natalią Hendzel aż o 18 długości wyprzedziła Garry’ego (Konrad Mazur); trzecia była Evimia (Małgorzata Kryszyłowicz). Zwycięską klacz trenuje Michał Borkowski, a jej właścicielem jest Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt.

Pagani pod Karoliną Kamińską obronił się przed atakami Omana (Konrad Mazur) i Forli (Małgorzata Kryszyłowicz) i wreszcie sięgnął po zwycięstwo, które kilkakrotnie mu się wymykało. Jego trenerem jest Tadeusz Dębowski, również właściciel wraz z Karoliną Dębowską.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.