Puchar Polski WKKW – ostatnia kwalifikacja przedfinałowa

W ostatniej kwalifikacji Pucharu Polski WKKW zawodnicy mieli szansę pokazać swoje umiejętności w trakcie konkursów krajowych oraz dwóch międzynarodowych.

Na hipodromie Klubu Jeździeckiego Facimiech pojawiło się 150 par. Mimo nieobecności na prowadzeniu, w kategorii seniorów, pozostaje nadal Paweł Spisak, tuż za nim znajduje się Mariusz Kleniuk, natomiast trzecia lokata należy do Mateusza Kiempa.

Na czele juniorskiej kategorii jest Wiktoria Knap, na drugiej pozycji znajduje się Anna Karpińska, a na trzeciej Julia Ślązak. W Klubowym Rankingu pierwsze miejsce na liście wciąż jest w posiadaniu ZKS Drzonków, na drugiej pozycji stoi KJ Jaroszówka.

Finałowa rozgrywka o Puchar Polski WKKW będzie miała miejsce podczas międzynarodowych i krajowych zawodów WKKW w Boborówku, w dniach od 29. września do 1. października.

W trakcie kończącego się sezonu jeźdźcy walczyli w dziewięciu eliminacjach. Sukces w klasyfikacji końcowej zostanie przesądzony dopiero podczas przejazdu finałowego. Do końcowego wyniku, a zarazem rankingu wliczają się trzy najlepsze osiągniecia eliminacji oraz rezultat konkursu finałowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.