Wyższa Szkółka Jazdy – Partynice zaprasza całe rodziny przez całe wakacje!

Całe lato na Partynicach można uczyć się jeździć konno. Najmłodsze dzieci (od 3 do 6 lat) mogą skorzystać z zajęć w formie spaceru na małych kucach. Na dorosłych czekają duże konie, na których organizowane są lekcje dla początkujących, zajęcia w zastępach, a także jazdy w terenie (wokół toru wyścigowego!). Dla dzieci takie same zajęcia przeprowadzane są na małych, średnich i dużych kucach przygotowanych do pracy z najmłodszymi. Każdy od 3 do 103 lat znajdzie coś dla siebie.

 

Nowością jest od lipca nauka jazdy na monocyklach, która doskonale poprawia równowagę i stanowi ciekawe wyzwanie i zabawę przygotowującą do doskonalenia jazdy konnej. Do propozycji zajęć ruchowych należy także joga dla jeźdźców, która pozwoli zrelaksować się każdemu.

 

Partynice są jednym z największych terenów zielonych Wrocławia, a w cieniu drzew odpoczywają nie tylko konie ale także mieszkańcy miasta. Dojedzie się do nas komunikacją miejską i samochodem, który zaparkować można na terenie Partynic. Zapraszamy wszystkich serdecznie do spędzania czasu wolnego, z kocem, koszem piknikowym, całą rodziną. Na teren można wejść z psem na smyczy. Przy stajni rekreacyjnej działa (w godzinach pracy szkółki) bar, w którym można skorzystać z oferty domowego jedzenia i napojów chłodzących. Na zajęcia zapisywać się można telefonicznie oraz za pomocą strony internetowej www.bilety.torpartynice.pl

Jedna myśl na temat “Wyższa Szkółka Jazdy – Partynice zaprasza całe rodziny przez całe wakacje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.